Vyhlídkové lety

Zažít ten pocit, kdy se odlepíte od země a míříte kamsi vzhůru, to je zkrátka nádhera. Najednou vše získá jinou perspektivu a vy v plné kráse spatříte vše, co Vám leží u nohou. Příroda, památky, města, možností je celá řada. Lákavé, nemyslíte? Stačí si zvolit tu správnou délku, a pak se už jen těšit, až spatříte svět z ptačí perspektivy. Proto neváhejte a pořiďte sobě nebo svým blízkým dárkový poukaz na jedinečný zážitek - vyhlídkový let nad krajinou. Stačí si zvolit tu správnou délku, a pak se už jen těšit, až spatříte svět z ptačí perspektivy.

Vyhlídkový let 20 minut

Základní varianta naší dárkové poukázky zahrnuje 20ti minutový let krajinou. Během něho poznáte vzrušení z letu v malém, avšak obratném a bezpečném letadle, a rozhlédnete se nad více i méně vzdáleným okolím. Zkušený pilot Vám zodpoví všechny otázky a bude se Vám plně věnovat po celou dobu letu. Prohlédnete si okolní krajinu a získáte jedinečný zážitek.

Letadlo Piper PA28 (1 místo)2999,- Kč
Letadlo Cruiser PS28 (3 místa)1999,- Kč

Vyhlídkový let 40 minut

Zlatá střední cesta neboli dárkový poukaz na 40 minut v oblacích. Poznejte trochu lépe svět z výšky a vyzkoušejte si, jaké je letět o něco déle a o kus dál. Stejně jako v ostatních případech se můžete spolehnout na komentář zkušeného pilota a v případě dobré viditelnosti i nerušené výhledy do dálky. Ve dvou, nebo i ve třech, vždy to stojí za to.

Letadlo Piper PA28 (1 místo)4999,- Kč
Letadlo Cruiser PS28 (3 místa)2999,- Kč

Vyhlídkový let 60 minut

Pro opravdové fanoušky letectví je připravena varianta 60ti minutového letu. Užijte si celou hodinu vysoko nad zemí a proleťte se spolu se zkušeným pilotem nad vzdálenějšími místy dle vašeho výběru. Pokochejte se výhledy na místa, která možná dobře znáte, ze zcela nové perspektivy. A kdo ví, třeba Vás čeká i západ slunce v kokpitu letadla. A to už je opravdu něco.

Letadlo Piper PA28 (1 místo)5999,- Kč
Letadlo Cruiser PS28 (3 místa)3999,- Kč

Pilotem na chvíli

Absolvovali jste vyhlídkový let a mrzí vás, že jste si alespoň chvíli nezkusili pilotovat? Nezoufejte, každé přání má své řešení. Pojďte společně s námi usednout do kabiny a vyzkoušejte si za asistence zkušeného profesionála chvíli křižovat nebe. Garantujeme Vám, že vzrušení z takového zážitku s Vámi bude ještě dlouho. A kdo ví, třeba Vás namotivujeme stát se profesionálem.

Letadlo Piper PA28 (1 místo)4800,- Kč

Individuální dárkové poukazy

Udělejte radost originálním dárkem v podobě dárkového poukazu k nám do letecké školy Keep Flying. V nabídce máme několik balíčků, které lze však po individuální domluvě přizpůsobit Vašim požadavkům tak, abyste zprostředkovali skutečně nezapomenutelný zážitek obdarovanému. Poukaz slouží zároveň jako letenka a památka na čas strávený v oblacích.

Náš team

Dohromady nás spojují především léta zkušeností, ale i fakt, že létat nás pořád nesmírně baví. Jsme profesionálové, pro které je létání i koníčkem. Svou zkušenost nepoměřujeme pouze počtem nalétaných hodin, ale hlavně schopností předat Vám všechny informace a tipy, které o letadlech a létání máme. Na začátku každý potřebuje podat pomocnou ruku. A proto jsme tady my.